Privátní wellness zóny najdete dnes již v každém lepším hotelu a wellness centru. Většinou kromě samotné vířivky je zde nejaká forma „lounge zóny“, většinou se jedná o několik pohodlných lehátek s dekami, kde je možné odpočívat. V lepších centrech je k dispozici také sauna. Před použitím vířivky, ať už při přichodu, nebo při přestupu do vířivky ze sauny, je hygienickým pravidlem se osprchovat. Sprchy jsou také vždy k dispozici. Některá centra mají dokonce jakýsi studený bazének, do kterého je velmi příjemné vlézt vyhřátý přímo ze sauny.

Soukromá vířivka Le Charm

Privátní vířivka je skvělá nejen pro zamilované páry, ale klidně i pro partu přátel. Každá privátní vířivka je uzpůsobena pro různý počet lidí. Některá centra mají jen vířivé vany pro 2 osoby, některé ale i pro 6 až 8 osob. Pokud jdete v partě přátel, je ovšem nutné počítat s tím, že do vířivky jdeme vždy bez plavek. Možná, že to zní nehygienicky, ale opak je pravdou. Mnohem nehygieničtější, že vlézt do vířivky právě v plavkách. V těch se usazuje spousta nečistot. Mnozí lidé si plavky jistě neperou klidně roky.

Cena privátní vířivky

V Praze je k dispozici několik desítek wellness center s privátními vířivkami. Výčet těch nejzajímavějších najdete u nás na stránce Vířivky v Praze. Ve většině se pronájem vířivky platí po hodinách, někde je možné objednat i jen půl hodiny, nebo hodinu a půl. Povětšinou platí, že čím déle ve vířivce strávíte, tím je cena výhodnější od hodiny. V Praze se dá pronájem vířivky sehnat v centru zhruba od 750Kč/hod, mimo centrum i o 200 Kč levněji.

Nabídka vířivky v Praze ››