Mobilní vířivka získává velkou oblibu hlavně díky své ceně a jednoduché manipulaci. Montáž nafukovací vířívky spočívá v podstatě jen v jejím nafouknutí speciálním kompresorem. Stačí tedy vířivku přinést na místo, zapojit do zásuvky, a naplnit vodou. Díky své mobilitě jsou takové vířivky vhodné i třeba na chatu, kde je možné jí nafouknout jen na víkend, a po víkendu vyfouknout, a schovat do kůlny. Nemusíte tak řešit nečistoty, které se během vaší napřítomnosti na chalupě, do vířivky dostali.

Mobilní nafukovací vířivka je také vhodná na párty. Díky své mobilitě je jedno, kde se taková párty bude konat. Jednou jí můžete připravit trávníku, podruhé zase pod pergolou. Obrovskou výhodou nafukovacích vířivek oproti standardním vířivkám, je také bezesporu jejich cena. Oproti velkým skořepinovým vířivkám je cena zhruba desetinová. Nafukovací vířivky jsou vyráběny nejčastěji z kombinace PVC a syntetické kůže. Z podobných materiálů jsou vyráběny například rafty. Jde o velmi kvalitní materiály, které vydrží odpovídající manipulaci.

Hlavní výhody

  • Při plném komfortu nízké nýklady na provoz.
  • Sestavení vířivky zabere pouze zhruba 10 minut.
  • Již integrovaná čistící a masážní část přímo ve vířivce. Včetně samonafukovacího zařízení.
  • Malá váha, lehká manipulace.

Pronájem nafukovací vířivky

Na českém internetu lze nalézt několik firem, které se zabývají půjčováním mobilních nafukovacích vířivek. Je tak možné si za několik stokorun na den půjčit nafukovací vířivku například na chatu, nebo na zahradní párty. Pokud si tedy chcete nafukovací vířivku pořídit, nejdříve si jí půjčte. Dostanete tak možnost si konkrétní model vyzkoušet na sto procent.