Relaxace v příjemném prostředí – ve vyhřáté vířivce společně s vaším partnerem – vás zaručeně vytrhne ze stereotypu, a oba si příjemně odpočinete. Pokud chcete navodit příjemnou atmosféru, v každém správném wellness centru vám k pronájmu výřivky připraví intimní atmosféru (potemělé osvětlení, případně svíčky a hudbu). Je příjemné se do teplé vody plné bublinek ponořit třeba s láhví sektu, nebo vína. Ve wellness centru jistě budou mít nabídku vín, kterou si do vířivky můžete objednat. Případně se zeptejte již při telefonické rezervaci.

Privátní vířivka

Soukromá vířivka Le Charm

Pokud chcete být s partnerem o samotě (a to pravděpodobně chcete), dejte si pozor jakým způsobem vířivka v daném wellness centru funguje. Menší centra mají převážně jen privátní vířivky (nebo v kombinaci i se saunou), které si rezervujete v jednu dobu jen vy, a máte jistotu, že tam budete sami. Větší wellness centra mají také veřejné vířivky, které jsou sice levnější, ale zase tam v jednu chvíli může být více návštěvníků, a vy tak s partnerem nebudete mít soukromí.

Vířivka jako dárek

Připravte pro partnera překvapení a vemte ho do soukromé vířivky. Stačí si jen vybrat z nabídky pražských wellness center na stránce Vířivka Praha, zatelefonovat do konkrétního centra a vybrat si vhodný termín. Do většiny podniků je potřeba zavolat minimálně s 1-2 denním předstihem, nenechávejte to tedy na poslední chvíli. Někde je možné si dokonce rezervovat nejenom vířivku, ale také saunu. Většinou je to ve formě jakési „privátní wellness zóny„. Pokud máte zájem i o saunu, je lepší rezervovat si prostor na dvě hodinky – záleží, jak moc rádi se saunujete. Já se například s přítelkyní nenudím s lahví vína dvě hodiny ani ve vířivce, na saunu už moc času nezbyde. Většinou nejmenší možnou rezervaci povolují wellness centra na jednu hodinu (někdy je to uváděno jako jako 50min + 10min na převléknutí). Pokud si ale chcete čas spolu opravdu užít, doporučuji si rezervovat alespoň hodiny 2, nebo hodinu a půl. Dvou hodinové pronájmy většinou vycházejí navíc v přepočtu na 1 hodinu jako výhodnější.

 

Nabídka vířivky v Praze ››